Євро Авто Сервіс – сервіс європейської якості
Гарантія на всі види наших робіт 20 000 км або півроку
Професійний підбір запчастин досвідченими фахівцями
Ми продаємо та встановлюємо лише перевірені реальністю наших доріг автозапчастини!

Працюємо при відключеннях, електрика є завжди!

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!     Київ ‎(044) 587-7000  /  Водафон ‎(095) 427-7774  /  Київстар (096) 047-7774  /  Лайф (063) 427-7774       

Працюємо пн-нд с 9 до 19

Приймаємо дзвінки без вихідних - 7 днів на тиждень до 22:00.

Alfa Romeo

Наш автосервіс у Києві пропонує для Вас повний спектр робіт та послуг з якісної діагностики, обслуговування або ремонту модельного ряду автомобілів Alfa Romeo. Крім СТО у нас можна купити запчастини для Alfa Romeo за цілком доступними цінами, навіть якщо ви не робите ремонт Alfa Romeo у нас на нашому СТО.

Автосервіс (СТО) Alfa Romeo

Ремонт Alfa Romeo на автосервісі проводиться нашими висококласними майстрами з великим плідним досвідом роботи на провідних СТО Києва, ми пишаємося, що нам вдалося переманити цих фахівців на наш автосервіс.

Діагностика Alfa Romeo, ремонт або техобслуговування Альфа Ромео на нашому автосервісі проводиться виключно на найсучаснішому обладнанні із застосуванням новітніх технологій, якісних матеріалів та автозапчастин.

На всі послуги та роботи автосервіс надає гарантію та післягарантійне обслуговування.

Запчастини Alfa Romeo та витратні матеріали

Великий обіг автосервісу дозволяє нам зберігати для наших клієнтів доступні ціни, а для постійних клієнтів ще й надавати суттєві знижки на якісні автозапчастини та ремонт Alfa Romeo та інших марок авто.

На складі СТО завжди є навіть дефіцитні запчастини Alfa Romeo.

Ми завжди Вам можемо запропонувати на вибір оригінальні запчастини або заміни запчастин Альфа Ромео від провідних виробників витратних матеріалів для авто та автозапчастин.

Ремонт та обслуговування Alfa Romeo, точна діагностика та величезний вибір автозапчастин на нашому СТО дозволить Вам комфортно, а головне швидко, якісно та за доступними цінами привести Ваш автомобіль у порядок!

Сайт у процесі реконструкції – тому тут вказані не всі наші пропозиції.
Телефонуйте уточнюйте що Вас цікавить!

Навіть якщо Ви не робите ремонт автомобіля на нашому СТО, ми завжди готові запропонувати величезний асортимент запчастин та кваліфікований їх підбір нашими фахівцями з урахуванням найкращого співвідношення ціна – якість для Вас!

До Ваших послуг безкоштовні консультації професійних майстрів, сервіс, швидкий пошук необхідної запчастини та оптимальний вибір варіантів різних автозапчастин.

Телефонуйте !

Київ ‎(044) 587-7000

МТС ‎(095) 427-7774

Київстар (096) 047-7774 

Лайф (063) 427-7774

ул. Озерна 1, Київ

Працюємо пн.-нд.

с 9:00 до 19:00

приймаємо дзвінки пн.-нд. до 22:00